Головна Тарифи Оплата Підключитися Пiдприємствам Про нас
 
 
 

Магазин

 
   
    Комп'ютери  
    Офісна техніка  
    Касові апарати  
   
 
 

Сервіс

 
   
    Ремонт комп'ютерів  
    Модернізація КТ  
    Заправка картріджів  
     
 
 

Послуги

 
   
    Доступ до Internet  
    Встановлення ПЗ  
    Захист від вірусів  
     
 
 

Контакти:

 
   
 
Технічна допомога:
067-370-32-36
 
   
 
Сервіс - центр:
068-888-71-10
 
   
 
Фінансовий відділ:
098-234-87-98
 
   


Модернізація комп'ютера

Можна їхати зі швидкістю 100 миль у годину по звивистих міських вуличках, але сполучений з цим ризик змушує поводитися більш розсудливо. Також можна закласти усе своє майно, щоб заплатити перший внесок за надпотужну величезну ЕОМ, якщо ви раптом вирішите максимально удосконалити свою систему. Причину, мету і призначення модернізації можна визначити одним словом: БІЛЬШЕ. Більше швидкості, більше пам'яті, більше функцій. Ви більше встигнете зробити за день, зможете працювати з дійсно великими обсягами даних, відправляти і приймати факси і працювати з декількома периферійними пристроями одночасно, миттєво перемикаючись з одного на інше.

Звичайно, існують і інші можливості підвищити продуктивність своєї роботи. Можна купити більш новий і більш швидкий комп'ютер. Чи можна найняти кого-небудь, щоб він усе робив за вас. Обидві запропоновані альтернативи мають масу переваг, але в них є один істотний недолік: вони обійдуться вам набагато дорожче, значно дорожче, ніж проста модернізація наявного комп'ютера.

Замість того, щоб виснажувати свій гаманець, купуючи новий процесор, нову плату і новий монітор одночасно,можна здобувати це усе в міру необхідності, чи в міру того, як ви зможете за що-небудь заплатити. Є ще одна причина для проведення модернізації - необхідність не відставати від сучасної технології. Це особливо важливо для дисплеїв. Поліпшуються стандарти дисплеїв, монітори здобувають велику різкість, багатство фарб і стають більш плоскими, що дуже зручно для очей. Можна працювати з "древнім комп'ютером", що володіє низькою швидкістю, оскільки це негативно вплине на ваш зір.


 

Інформація

 
   
 

Недоступно


Ваша IP адреса:
3.239.11.178
 
 
 
 

Оплата онлайн

 
   
   
 
 
 

Клієнтам

 
   
    Публічний договір  
    Цікаві сайти  
    Налаштування  
    Скачати файли  
    Виклик спеціаліста  
    Тест Швидкості  
    Замовити підключення  
    Звіти  
     
 
 

Погода

 
   
 
Золочів
 
   

 

 

 

 
 
Dev by eton.name
2011р. ТзОВ "Центр сервiсного обслуговуваннЯ"

PHP5 CSS 3.0 хHTML 1.0

  >