Головна Тарифи Оплата Підключитися Пiдприємствам Про нас
 
 
 

Магазин

 
   
    Комп'ютери  
    Офісна техніка  
    Касові апарати  
   
 
 

Сервіс

 
   
    Ремонт комп'ютерів  
    Модернізація КТ  
    Заправка картріджів  
     
 
 

Послуги

 
   
    Доступ до Internet  
    Встановлення ПЗ  
    Захист від вірусів  
     
 
 

Контакти:

 
   
 
Технічна допомога:
067-370-32-36
 
   
 
Сервіс - центр:
068-888-71-10
 
   
 
Фінансовий відділ:
098-234-87-98
 
   


Продажа комп’ютерної та офісної техніки

Широкий асортимент комп'ютерів та комплектуючіх дає можливість індивідуального підбору системи для потреб кожного користувача. Внаслідок чого ви отримуєте оптимізований з погляду продуктивності і ціни комп'ютер, який в точності відповідає вашим потребам. У покупця немає необхідності переплачувати гроші за незатребувані потужності.

Десктопні системи - це, так званий домашній комп'ютер. Ігровий комп володіє високою продуктивністю для того, щоб найсучасніші ігри могли йти без затримок. Наймогутнішою частю ігрового ПК є відеокарта, процесор і оперативна пам'ять. Проте варто розуміти, що комп'ютер для дому не обов'язково повинен бути ігровим. Він може нести навчальні функції, або це може бути комп'ютер для інтернету. У кожному такому випадку конфігурація підбирається строго індивідуально, виходячи з потреб юзера.

Системи для бізнесу декілька відмінні від комп'ютерів для домашнього користування. Перш за все ця відмінність полягає в конфігурації, що в результаті впливає на продуктивність. Залежно від того, чим займається ваша фірма, можна підібрати правильну конфігурацію, що дас можливість раціонально використовувати наявні можливості. Для порівняння можна привести декілька прикладів. Візьмемо дві різні фірми, які займаються різними видами діяльності. Одна фірма займається розробкою комп'ютерної графіки для реклами на телебаченні. Інша займається продажами канцелярських товарів. Очевидно, що офісне рішення для цих фірм повинне істотно відрізнятися один від одного.

  • У першому випадку необхідна висока продуктивність в області процесора, відеокарти, а також необхідна наявність великого об'єму жорсткого диска і оперативної пам'яті. Також важливо мати професійний монітор з широкою діагоналлю.
  • У другому випадку немає необхідності у величезних потужностях. Адже співробітники фірми користуватимуться офісними пакетами, інтернетом, електронною поштою і базою даних, і у них не повинно бути можливості грати в ігри в робочий час. Тому вимоги до конфігурації комп'ютера тут значно нижче, те ж саме можна сказати і про монітор.
Звертаємо увагу, Таким чином грамотний вибір ПК допоможе не тільки заощадити гроші при покупці, але і повністю відповідати вашим вимогам.

 

Інформація

 
   
 

Недоступно


Ваша IP адреса:
3.230.173.188
 
 
 
 

Оплата онлайн

 
   
   
 
 
 

Клієнтам

 
   
    Публічний договір  
    Цікаві сайти  
    Налаштування  
    Скачати файли  
    Виклик спеціаліста  
    Тест Швидкості  
    Замовити підключення  
    Звіти  
     
 
 

Погода

 
   
 
Золочів
 
   

 

 

 

 
 
Dev by eton.name
2011р. ТзОВ "Центр сервiсного обслуговуваннЯ"

PHP5 CSS 3.0 хHTML 1.0

  >