Головна Тарифи Оплата Підключитися Пiдприємствам Про нас
 
 
 

Магазин

 
   
    Комп'ютери  
    Офісна техніка  
    Касові апарати  
   
 
 

Сервіс

 
   
    Ремонт комп'ютерів  
    Модернізація КТ  
    Заправка картріджів  
     
 
 

Послуги

 
   
    Доступ до Internet  
    Встановлення ПЗ  
    Захист від вірусів  
     
 
 

Контакти:

 
   
 
Магазин:
4-65-06
 
   
 
Підтримка:
067-370-32-36
 
   
 
Виклик майстра:
068-434-76-00
 
   
 
Ремонт комп'ютерів:
4-33-47
 
   


Підключення до інтернету

Замовити онлайн

ТзОВ "Центр сервісного обслуговування" надає послуги по підключенню та постійного доступу до всесвітньої мережі "Internet". Високоякісні зовнішні канали та сучасне магістральне обладнання дозволяє нам забезпечити якісний та надійний доступ до Інтернет не лише у м. Золочів, але й в багатьох населених пунктах Золочівського району.

Для забезпечення потреб населення, підприємств та організацій міста Золочів нами була розгорнута міська оптично-волоконна мережа, що дало змогу реалізувати високошвидкісний доступ за технологією FTTB / Ethernet в більшості багатоквартирних будинків міста. FTTB – найбільш оптимальна сучасна архітектура доступу, що забезпечує високоякісний та одночасно дешевий доступ до мережі Internet. Отже, якщо Ви мешкаєте в багатоквартирному будинку, у Вас є ексклюзивна можливість отримати назвичайно дешевий доступ до Internet з максимально можливою якістю. Вартість підключення у багатоквартирних будинках зазвичай не перевищує 200 гривень, і включає в себе вартість 20 метрів абонентського кабелю, вартість робіт по його прокладанні від обладнання провайдера до квартири абонента, грозозахисти, які значно зменшать ймовірність пошкодження кінцевого обладнання атмосферною електрикою.

Для підключення в приватному секторі міста, де наявне покриття оптичною мережею, у абонентів є змога підключитися до нашої мережі за технологією FTTH (оптичне волокно у власний будинок). Така технологія забезпечує найвищий на даний момент рівень якості, швидкості та надійності доступу до мережі.

Ніякого додаткового обладнання (модеми, тощо) для підключення за технологією Ethernet купувати не потрібно, але якщо у Вас в квартирі чи власному будинку є кілька комп'ютерів, або Ви активно користуєтеся ноутбуком, нетбуком, смартфоном ми рекомендуємо Вам придбати роутер з бездротовим інтерфейсом, що дасть змогу використовувати Інтернет одночасно на кількох комп'ютерах за єдиним тарифним планом.

Індивідуальні користувачі у віддалених населених пунктах району можуть отримати доступ до Internet за допомогою фіксованого бездротового доступу. Використання сучасних радіо технологій дозволяє отримати швидкісний доступ там, де використання інших технологій підключення неефективне або взагалі неможливе. При бажанні ми можемо організувати бездротовий доступ в Вашому будинку, для зручності використання ноутбуків та інших пристроїв з бездротовим доступом. Вартість індивідуального підключення за технологією фіксованого бездротового зв'язку дуже залежить від використаного обладнання та відстані від базової станції.

Для підключення до Internet Вам необхідно звернутися в наш офіс особисто, або зателефонувавши за телефоном. Термін підключення – від одного до кількох днів. Підключення здійснюється за Вашої присутності і в зручний для Вас час

Тел. ОФіс: 4-65-06 (067-370-32-36)

Підключення місто (096-74-08-112) Олег Володимирович

Підключення села (067-37-40-802) Юрій Петрович


 

Клієнтам

 
   
    Публічний договір  
    Цікаві сайти  
    Налаштування  
    Скачати файли  
    Виклик спеціаліста  
    Тест Швидкості  
    Замовити підключення  
    Звіти  
     
 
 

Оплата онлайн

 
   
   
 
 
 

Інформація

 
   
 
Ваша IP адреса:
3.92.74.105
(невідомо)

 
 
 
 

Погода

 
   
 
Золочів
 
   

 

 

 

 
 
Dev by eton.name
2011р. ТзОВ "Центр сервiсного обслуговуваннЯ"

PHP5 CSS 3.0 хHTML 1.0

  >